انجام پایان نامه در این روزها در ایران تبدیل به یک شغل شده است و عده‌ای بدون داشتن حتی یک سال سواد دانشگاهی به تاسیس موسساتی در این زمینه اقدام کرده‌اند اما دانشجویان و دانشگاهیان به تخصص مورد نیاز و همچنین وجود صداقت در انجام پایان نامه آشنا هستند.
موسسه پژوهشی ایران تحقیق وابسته به موسسه خبره پردازان دانش به دلیل احساس نیازی که در زمینه انجام پایان نامه در بین پژوهشگران بود تاسیس و این فعالیت را از یک شغل به یک همکاری علمی تخصصی تبدیل کرد. ما از ابتدا انجام پایان نامه را کاری علمی و اخلاقی می‌دانستیم و به همین دلیل خود را موظب می‌دیدیم که با تدوین اصول علمی و اخلاقی در این مسیر حرکت کنیم و پاسخ این عمل نیز با اعتماد شما به دست آمد. امروز موسسه ایران تحقیق با صدها دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین متخصصان پژوهشی در انجام پایان نامه همکاری می‌نماید. ما از اولین گام شما را با یکی تیمی از بهترین پژوهشگران ایرانی همراه می‌کنیم تا خود در جریان تمامی امور مربوط به انجام پایان نامه خود قرار گیرید. بنابراین شما می‌توانید با اعتماد کامل نسبت به آنچه که در فرایند انجام پایان نامه تان انجام می‌گیرد پروژه خود را دریافت نمایید.
هرگونه سوال در زمینه چاپ کتاب، گرفتن مجوز چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب، هزینه ی چاپ، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ در زمینه های علمی ادبی دینی هنری پزشکی مهندسی، تالیف و نوشتن پایان نامه و اکسپت مقالات ای اس ای (ISI) و ای اس سی (ISC)  و … را از ما بپرسید

شماره تماس:   ۰۹۳۵۴۷۵۲۳۳۳

ایمیل انتشارات:vashpublish@yahoo.com
ایمیل: hoseinvash@yahoo.com
جیمیل: hoseinvash@gmail.com